Poznaj firmę ALFAsystem

Biuro Doradztwa Rachunkowości i Podatków ALFASystem jest doświadczonym partnerem działającym na rynku podatków i doradztwa od ponad 24 lat, oferującym swoim Klientom pełen zakres usług doradztwa, księgowości oraz spraw kadrowo-płacowych.
Firma nasza powstała w 1999 roku i od samego początku rozwijała się bardzo prężnie, systematycznie powiększając obszar podmiotowy i terytorialny swojej działalności.

Prowadzimy księgowość jednoosobowych działalności osób fizycznych oraz spółek cywilnych.

Prowadzimy księgowość spółek prawa handlowego w tym podmiotów zagranicznych z Francji, Niemiec i Włoch.
Ponadto prowadzimy księgowość Prostych Spółek Akcyjnych PSA, które można powoływać na mocy ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zmianie ustawy – Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw od dnia 1 lipca 2021 r.

6 lutego 2008 roku odbyło się przeniesienie firmy do własnego budynku biurowego przy ul. Okrzei 13. Mamy tutaj do dyspozycji wykończone z wielką dbałością o piękne detale, przywrócone do dawnej świetności a jednocześnie nowocześnie wyposażone, pomieszczenia biurowe o łącznej powierzchni 200 metrów. Całość prac księgowych oraz kadrowo-płacowych wykonujemy pod kontrolą niezawodnego, jak do tej pory oprogramowania SYMFONIA. Nad sprawnością systemów komputerowych i sieciowych czuwa doświadczony informatyk Robert Wyrzykowski.
Prowadziliśmy księgowość oraz stworzyliśmy służby finansowo – księgowe firmom takim, jak: RANK PROGRESS S.A., Koleje Dolnośląskie S.A.

W naszym biurze pracuje wysoko wykwalifikowana kadra specjalistów z wszystkich dziedzin podatków i księgowości oraz kadr i prawa pracy.

ZESPÓŁ

Anna Borodacz

Anna Borodacz

Współzałożycielka ALFAsystem

Współzałożycielka ALFAsystem, jest absolwentką Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Dyplom magistra ekonomii z oceną bardzo dobrą.

Posiada uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nadane przez Ministra Finansów – numer uprawnień 11896/2005 z dnia 21 października 2005 roku.

W 1999r. ukończyła Studia Podyplomowe z Rachunkowości we Wrocławiu organizowane przez Dolnośląską Izbę Skarbową i Akademię Ekonomiczną również ukończone z oceną bardzo dobrą. Były pracownik Urzędu Kontroli Skarbowej we Wrocławiu w latach 1993-2001, wcześniej – w latach 1991-1993 pracownik Izby Skarbowej we Wrocławiu.

Julia Borodacz

Julia Borodacz

Księgowa

Wspólnik spółki cywilnej ALFAsystem, jest studentką wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.

Uczestnik licznych kursów z obsługi rachunkowo-ksiegowej małych i dużych firm na programie SYMFONIA. Absolwentka Studium Rachunkowości w Łodzi.

Stefana Okrzei 13, 59-220 Legnica